Pro vystavovatele

Úspěšné veletrhy, které plní výstavní haly odborníky z branže, jsou dobrou známkou prosperující ekonomiky. V rámci doprovodných odborných programů ve formě kongresů a konferencí, se na veletrzích setkávají špičky v oboru, diskutují  o aktuálních problémech a prezentují nejnovější poznatky. Norimberská veletržní společnosti pořádá výlučně odborné, kontraktační, neprodejní veletrhy určené odborným návštěvníkům.

Jeli Vaše společnost zainteresovaná vystavovat na některém z veletrhů, který pořádá NürnbergMesse Group, rádi Vám budeme nápomocni v přípravách Vaší účasti. Jako první krok je nutno vyplnit přihlášku, tu naleznete u všech veletrhů pořádaných v Norimberku v sekci daného veletrhu v pravém sloupci v prostoru „Pro vystavovatele“.  Samozřejmě Vám přihláškovou dokumentaci v PDF formátu zašleme rádi na vyžádání emailem.

MesseService nabízí vystavujícím firmám širokou škálu stánků.  Na webové stránce Standkonfigurator si můžete vybrat expozici dle vašich představ. Zdarma si můžete nechat zaslat cenovou nabídku na vámi zvolenou expozici.

Zajištění hotelu přes veletržní společnost: hotels.nuernbergmesse

Zajištění hotelu přes rezervační portály: 

Nuernberg.de 

HRS 

Pronájem pokojů, apartmánu u soukromých osob 9flats 

Rezervace hotelu přes partnerskou společnost pořadatele veletrhu: ServicePartner Business & Service

Příjezdová mapka po dálnici. 

Pro vystavovatele nejsou vyhrazena speciální parkoviště, ve dnech před a po veletrhu je parkování na přilehlých parkovištích zdarma, ve dnech konání se veletrhu stojí parkování 9 EUR na den.