29.03. - 1.04.2022

Mezinárodní veletrh dřevoobráběcích strojů


 

Na základě přetrvávající pandemie koronaviru a jejích důsledků na globální ekonomiku se vedení NürnbergMesse rozhodlo veletrhy HOLZ- HANDWERK a FENSTERBAU FRONTALE  v roce 2020 zrušit.

 

Veletržní duo HOLZ-HANDWERK a FENSTERBAU FRONTALE mělo v termínu 16. – 19. 6. 2020 přivítat 1300 vystavovatelů ze 42 zemí světa a více než 110 000 návštěvníků ze 100 zemí. Nejprve byly veletrhy přesunuty z březnového termínu na náhradní červnový termín, poté byly pro rok 2020 zcela zrušeny. Pořadatel nyní investuje veškeré úsilí na přípravu dalšího ročníku, který proběhne v roce 2022.


 

Veletrh HOLZ-HANDWERK se pravidelně jednou za dva roky stává platformou truhlářů a stolařů, tesařů a návrhářů interiérů, ale také architektů, kteří se zde sejdou, aby nalezli inovační a prakticky orientovaná řešení na téma dřevo – od funkčních materiálů až po nejmodernější stroje a nástroje na zpracování a obrábění dřeva.

 

 

Paralelně probíhající veletrh FENSTERBAU FRONTALE je mezi odborníky považován za nejvýznamnější odborný veletrh pro okna, dveře, fasády, související technologie, komponenty a stavební prvky, v neposlední řadě pak pro stoje na výrobu oken. Jak pro vystavovatele, tak pro návštěvníky přináší tato kombinace v určitých oblastech příbuzných téma četné synergie. V době konání se těchto dvou veletrhů zavítá do Norimberku pravidelně přes 110 tisíc návštěvníků z celého světa.

 

V roce 2020 měl proběhnout jubilejní 20-tý ročník této významné akce, samozřejmě se i oslavy posouvají na rok 2022.


Odborná nabídka


  • stroje na obrábění dřeva
  • elektrické nářadí a pneumatické ruční nářadí
  • nástroje, brousicí a lešticí prostředky
  • technika na opracování povrchu
  • technika odstraňování odpadu
  • upevňovací technika a kování
  • stavební prvky, polotovary, vestavné částice a systémy pro nábytek a interiérovou výstavbu
  • dřevo, suroviny ze dřeva a dřevěné materiály

Pro vystavovatele

 

Online přihláška na HH 2022 bude k dispozici od dubna 2021.

Prospekt


Pro návštěvníky

 

 

 


Pro média

 

Tiskové centrum