Dotace na veletrh IT bezpečnosti it-sa

Chcete prosadit Váš produktu v oblasti IT bezpečnosti na zahraničních trzích? Zkuste najít cestu ke svým potenciálním zákazníkům na specializovaném B2B veletrhu, na jehož účast můžete získat dotaci od agentury CzechTrade.

Agentura CzechTrade organizuje společný stánek českých firem na největším veletrhu bezpečnostních technologií it-sa, který se uskuteční  9.-11. října 2018 v Norimberku.

50% způsobilých nákladů na účast na veletrhu je pokryto ze strany CzechTrade. Účast pro vystavovatele je organizačně velmi nenáročná. Stavbu a organizaci společné expozice zajišťuje CzechTradem vybraný dodavatel, společnost MLT. Dodavatel zajistí expozici na klíč. Příklad: participuje-li firma na společné expozici plochou  6 qm, činí její nálady 56 tisíc Kč.

Využijte této jedinečné příležitosti a představte Váš produkt na nejvýznamnějším veletrhu kybernetické bezpečnosti v Evropě (na it-sa 2017 vystavovalo 630 firem, veletrh během tří dnů navštívilo téměř 13000 odborných návštěvníků, detailní analýza minulého ročníku zde).

Dotace OPPIK, projekt NOVUMM KET je určena malým a středním podnikům (MSP) s místem dopadu v ČR mimo hl. města Prahy, více informací zde.

Na společné expozici, které se účastní 5 firem, je poslední volné  místo.

Zaujme-li Vás naše nabídka, neváhejte nás kontaktovat.

Video